• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Janowiec Wielkopolski Dworcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkopolski, Janowiec i Dworcowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15868080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364333 15868080 Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych.Na 46,10 m2 składają się:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka, - korytarz,- balkon. Idealna lokalizacja - w pobliżu przystanek a...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

335 000 PLN (7 267 zł/m2)

3
-
46.1 m2
-
15867124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach 27335514 15867124 Wyjątkowa oferta.Do sprzedaży ładne,  przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego.Składa się z - dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 31,...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

810 000 PLN (12 090 zł/m2)

3
1
67 m2
2006
15857082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113620 15857082 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem na Gądowie! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602*** Oferta wyłącznie w biurze SDP Nieruchomości ***Otoczenie nieruchomości:Miesz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (13 073 zł/m2)

2
1
55 m2
2011
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15894821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949201 15894821 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2021
15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15894791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949004 15894791 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (14 444 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1972
15894812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949003 15894812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15894796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948998 15894796 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:- salon (4x5,20) z wyjściem na balkon,- odd...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 483 100 PLN (20 599 zł/m2)

3
1
72 m2
2000
15894769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948614 15894769 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech pokoi,-ł...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

877 000 PLN (15 121 zł/m2)

3
1
58 m2
1978