• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Janowiec Wielkopolski Dworcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkopolski, Janowiec i Dworcowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15730295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24777395 15730295 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 174 181 PLN (12 105 zł/m2)

4
-
97 m2
2011
15895044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | Ogród | Rumia 27956993 15895044 Funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,30 m², położone na parterze kameralnego osiedla w spokojnej części Rumi - Janowo, przy ul. Dębowej. Lokal jest gotowy do zamieszkania i ma bardzo praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dl...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

595 000 PLN (9 597 zł/m2)

4
1
62 m2
2008
15882389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661541 15882389 Przestań liczyć koszty remontu. Wprowadź się na gotowe!Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które nie wydrenuje Twojego portfela na start? Przy dzisiejszych cenach materiałów i ekip wykończeniowych, kupowanie do remontu rzadko się opłaca.Ma...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

399 000 PLN (7 530 zł/m2)

3
-
52.99 m2
2019
15876613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27542407 15876613 Wyjątkowe, Przestronne Mieszkanie 116,44 m² - Idealne dla Rodziny Blisko Parku Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 116,44 m² , zlokalizowane na spokojnym i doskonale skomunikowanym osied...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 860 000 PLN (16 034 zł/m2)

5
-
116 m2
2004
15819114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649691 15819114 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Stan po generalnym remoncie, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów wykończeniowych jak naturalny kamień w kuchni i łazience, nowe drewniane podłogi. Kuchni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (29 032 zł/m2)

3
-
62 m2
1910
15882038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655575 15882038 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,7m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 782 zł/m2)

2
1
37.7 m2
2003
15882037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655574 15882037 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Michała Kleofasa OgińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (12 868 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15881245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626343 15881245 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. LazurowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2. Układ:- Salon 17,04 m² z aneksem kuchennym 8,83 m² (osobne okno), - sypialnia 10,51 m²,- p...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 000 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
51 m2
2019
15881244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27626341 15881244 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mikołaja Trąby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,6m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienkiPowierzchnia dod...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 518 zł/m2)

3
1
60.6 m2
1995
15881101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27623780 15881101 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,56m2 składa się z:-salon z aneksem kuchenn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 722 PLN (19 950 zł/m2)

2
1
49.56 m2
2007
15879296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612432 15879296 3-pokojowe mieszkanie na BiałołęceBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym (40 m²)Wyjście na Taras (36 m²) z widokiem na zieleń.Sypialnia główna (14,5...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (11 125 zł/m2)

3
1
88 m2
2026
15878767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27600104 15878767 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Zgierskiej BUDYNEK Lokal znajduje się na parterze w nowootwartym hoteluNIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 16 m² + antresola 8 m².Lokal składa się z pokoju, sypialni na antresoli, łazienki z prysznicem i pralką....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
20 m2
2025