• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Śródmieście

Znalezionych ofert: 26

15745819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065572 15745819 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kołobrzeg, ul. Unii LubelskiejGotowe do zamieszkania. Gotowe do zarabiania. W miejscu, które klienci naprawdę wybierają.Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1970
15774751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25657706 15774751 48,5 m² w samym sercu KołobrzegUl. Wąska 20 Widok na miasto Potencjał inwestycyjnyTo mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie:gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się obroni – dziś, za 5 i za 10 lat?Ulica Wąska 20 to ścisłe centrum m...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (11 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15836269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26708794 15836269 2 pokoje 35,85 m² 4 piętro bez windy Do odświeżeniaWłasnościowe Ogrzewanie miejskie Są mieszkania „gotowe”.I są takie, które pozwalają Ci zrobić dokładnie to, co chcesz.To drugie daje Ci przewagę.Do remontu = do własnej aranżacji35,85 m² z układe...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (9 143 zł/m2)

2
1
35 m2
1975
15884063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694179 15884063 Są mieszkania, które oglądasz… i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie.To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń i daje poczucie oddechu — bez zaglądania sąsiadom w okna. Widok robi klimat ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

2
1
48 m2
1976
15888808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826712 15888808 Są mieszkania, które wymagają remontu, czasu i kolejnych wydatków.A są też takie, do których można wejść od razu i po prostu zacząć nowe życie nad morzem.To właśnie jedna z tych okazji.Kołobrzeg ul. Zapleczna44,66 m² pełne światła, funkcjonalnej prz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2000
15757668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304891 15757668 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m², z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 – w samym sercu Kołobrzegu.Budynek jest odrestaurowany (co widać na zdjęciach), posiada windę i zadbaną k...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (9 833 zł/m2)

3
2
60 m2
1975
15292268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14949500 15292268 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej modernizacji w 1994 roku.W ostatnich latach przeprowadzono remonty, m.in. u...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15894231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933706 15894231 Na sprzedaż 3-pokojowe zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum miasta, położone w odległości jedynie 1,3 km od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i wyjątkowo słoneczne dwustronne mieszkanie własnościowe o ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

489 000 PLN (8 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15645973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23210820 15645973 Mieszkanie na sprzedaż przy Alei I Armii Wojska Polskiego 3 pokojowe o pow. 49,69 m2, położone na II piętrze w budynku o niskiej zabudowie z lat 60 -tych bez windy.Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta ok. 400 m od kołobrzeskiej s...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

460 000 PLN (9 388 zł/m2)

3
-
49 m2
1965
15660080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23456663 15660080 Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja i klatka schodowa kilka lat temu po remoncie, ocieplony, Posesja zamknięta , z...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (9 241 zł/m2)

2
1
54 m2
1975