• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Śródmieście

Znalezionych ofert: 26

15735864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24862474 15735864 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 roku z windą w Kołobrzegu przy ulicy koszalińskiej na osiedlu CZTERY PORY...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (15 128 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15787292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25924267 15787292 Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle z elegancką i nowoczesną architekturą, oryginalne elewacje, niska zabudowa, przestronny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2014
15869107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401306 15869107 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,07 m2 w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:- ROZKŁADOWE 3 POKOJE- OSOBNA KUCHNIA Z OKNEM- JASNE I DOBRZE DOŚWIETLONE WNĘTRZA- GOTOWE DO WPROWADZENIA- SPOKOJNA OKOLICA Z PEŁNĄ I...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (8 793 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15817951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619686 15817951 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m² na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu.Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku z cegły, zlokalizowanej w centrum Kołobrzegu, nad Parsętą. To propozycja...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (7 467 zł/m2)

3
1
75 m2
1930
15651783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23348212 15651783 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z wyjątkowym charakterem, o pow. 67,25 m2, w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu.Największe atuty nieruchomości:Lokalizacja – wszystko, co potrzebne na codzień jest w zasięgu kilkuset metrów, Mieszkanie po ge...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (8 493 zł/m2)

3
1
67 m2
1906
15225477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13210039 15225477 Piękne, ponad 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w stylowym budynku na kołobrzeskiej 'nowej starówce' Stylowe i wyjątkowo przestrzenne mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Kołobrzegu o powierzchni 80,90 m2, na II piętrze w nowym budownictw...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (8 298 zł/m2)

3
1
94 m2
2002
15768426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25544367 15768426 Nowa cena !!!1 pokojowe mieszkanie o pow. 23,20 m2, położone na niskim parterze. Dodatkowo w użytkowaniu pozostaje komórka lokatorska o pow. 7,5 m2 umiejscowiona w odrębnym budynku jednokondygnacyjnym.Lokalizacja śródmiejska dzielnica miasta ul. Trze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

255 000 PLN (11 087 zł/m2)

1
1
23 m2
1930
15762290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25401925 15762290 Komfortowy, gotowy do wprowadzenia 2-pokojowy apartament z miejscem parkingowym i basenem zewnętrznym.Blisko morza!# kompletne umeblowanie i wyposażenie w cenie nieruchomości# miejsce parkingowe# zewnętrzny basen wyłącznie do dyspozycji mieszkańców# ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
2020
15539458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814179 15539458 Przedstawiamy Państwu ofertę nietuzinkowego mieszkania, położonego w budynku wykonanego z cegły w latach 30-tych ubiegłego wieku. W 2010 roku cały budynek ( pokoszarowy)przeszedł kapitalny remont, niemal został wykonany na nowo pozostawiając tylko śc...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15841954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26803027 15841954 Wyjątkowa oferta sprzedaży o poniższych atutach:# mieszkanie po remoncie o pow. użytkowej 71 m2# dwa miejsca parkingowe na auta# trzyrodzinny, kameralny budynek,# teren posesji ogrodzony# duży ogródek do wyłącznego korzystania o pow. 250 m2# mieszkan...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (7 606 zł/m2)

3
1
71 m2
1939
15841952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26803025 15841952 Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta.Stylowa przedwojenna, zabytkowa kamienica, po przeprowadzonym gruntownym remoncie, kilka lat temu ( n...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

798 000 PLN (8 313 zł/m2)

4
-
96 m2
1939
15818206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619716 15818206 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu idealne jako inwestycja lub weekendowy apartament nad morzem!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej W CENIE, na zamkniętym osiedlu.Idealne dla osób ceniących komfort, nowocze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (17 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2021