• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 468

15778284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25749488 15778284 Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu — po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na wyciągnięcie ręki i jednocześnie trzymać kapitał ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 312 857 PLN (23 033 zł/m2)

2
1
57 m2
2015
15774751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25657706 15774751 48,5 m² w samym sercu KołobrzegUl. Wąska 20 Widok na miasto Potencjał inwestycyjnyTo mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie:gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się obroni – dziś, za 5 i za 10 lat?Ulica Wąska 20 to ścisłe centrum m...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (11 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15796238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26113540 15796238 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu – spokojna lokalizacja, funkcjonalny układ, realny potencjał47,20 m² ul. GrochowskaTo propozycja dla tych, którzy znają Kołobrzeg i wiedzą, że dobra lokalizacja + sensowny układ zawsze się obronią.Mieszkanie przy u...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15866353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318751 15866353 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15822901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643094 15822901 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15832978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207872 15832978 Wyobraź sobie poranki z kawą na dużym balkonie, zielony park zamiast ulicy i ciszę, którą naprawdę słychać.To mieszkanie zostało stworzone „dla siebie” – bez kompromisów, z myślą o wygodnym, nowoczesnym życiu.Lokalizacja Kołobrzeg, ul. Wielkopolska 1...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (12 052 zł/m2)

3
1
58 m2
2016
15830902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682480 15830902 Są mieszkania „blisko morza”.I są takie, w których czujesz je każdego dnia.To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4A, w zachodniej – najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to propozycja dla osób, które wiedzą, że lokalizacja + standard + ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (14 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2000
15839867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26761304 15839867 Kołobrzeg Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6B32,93 m² + piwnica 6,23 m² 33 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) duży balkon miejsce parkingoweTo mieszkanie jest idealne dla singla, który chce niezależności, albo dla młod...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

1
1
39 m2
2010
15845076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850394 15845076 Luksusowy Penthouse z widokiem na Port Jachtowy – ul. Bałtycka 6b, KołobrzegNa sprzedaż przestronny penthouse o powierzchni 85,04 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu. Z mieszkania rozciąga się panoramiczny widok na...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 449 000 PLN (17 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2018
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15863311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27242347 15863311 Kołobrzeg ul. Portowa — 2 pokoje, balkon, 1 piętro kilka minut do plażySą miejsca, które kupuje się rozsądkiem…i są takie, które kupuje się sercem.To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii.Wyobraź sobie poranek — otwierasz balkon, czujesz śwież...

569 000 PLN (14 225 zł/m2)

2
-
40 m2
2001