• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 332

15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki), Mieczykowa

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
1
84 m2
2009
15883882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681500 15883882 Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek w technologii tradycyjnej, ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styr...

Kraków (Dębniki), Borkowska

639 000 PLN (13 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2003
15882148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658010 15882148 Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i zielonej częśc...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (13 733 zł/m2)

3
-
75 m2
2020
15833847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814282 15833847 Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony jest na parterze budynku i w zielonej, spokojnej okolicy. Oferta idealna dla singla, pary, młodej rodziny lub jako be...

Kraków (Dębniki), Borkowska

615 000 PLN (15 375 zł/m2)

2
1
40 m2
2008
15796042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26110379 15796042 Komfortowe, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Klinów - idealne do życia blisko natury Oferujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, w jednej z najbardziej ce...

Kraków (Dębniki), Anny Szwed-Śniadowskiej

890 000 PLN (14 590 zł/m2)

4
1
61 m2
2017
15862148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27222549 15862148 2 pokoje 51,5 m² wysoki standard Zakrzówek Ruczaj OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m², położone na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku na zadbanym, monitorowanym o...

Kraków (Dębniki), Miłkowskiego

850 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
51 m2
2011
15829867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26650219 15829867 KRAKÓW - DĘBNIKI KLINY Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,5 m² Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 74,5 m² , położone na parter...

Kraków (Dębniki), Babinicza

950 000 PLN (12 838 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15786271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25900732 15786271 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W SĄSIEDZTWIE ZAKRZÓWKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 76,79 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Pychowickiej w atrakcyjnej części Ruczaj...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

997 886 PLN (13 130 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15280239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14609313 15280239 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ruczaj ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2014 ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 000 PLN (16 381 zł/m2)

2
-
42 m2
2012
15884390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700380 15884390 Ruczaj! Atrakcyjne dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 m2 z dwoma łazienkami, garderobą, balkonem i piwnicą oraz możliwością zakupienia garażu przy ulicy Gutenberga. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * ja...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 000 PLN (13 109 zł/m2)

3
-
64 m2
1999
15503928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20008166 15503928 Mieszkanie na Ruczaju, przy Zakrzówku - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 m², zlokalizowane w spokojnej okolicy na Ruczaju, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakrzówka. Mieszkanie po...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (16 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2006
15893251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906308 15893251 *zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej części Ruczaju, przy ul...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 691 zł/m2)

3
-
68 m2
2025