• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 332

15598658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22147314 15598658 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonamitarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezentacji. ATUTY! ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15893023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899715 15893023 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899706 15893015 Mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku - 2 miejsca, wysoki standard Do sprzedaży na rynku pierwotnym oferujemy jedno z dwóch mieszkań w budynku dwulokalowym, zlokalizowanym w południowej części Krakowa, w osiedlu...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (13 677 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899702 15893010 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 252 940 PLN (15 860 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15893008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899700 15893008 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 626 PLN (20 375 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15893005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899698 15893005 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodni...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 194 600 PLN (16 592 zł/m2)

2
-
72 m2
2025
15893003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899696 15893003 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 960 PLN (17 999 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15893024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899717 15893024 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899703 15893011 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

982 080 PLN (16 645 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15893007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899699 15893007 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 245 280 PLN (17 296 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15893001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899692 15893001 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 194 600 PLN (16 592 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15893006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899697 15893006 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 245 280 PLN (17 296 zł/m2)

3
-
72 m2
2025