• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 755

15825381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647025 15825381 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 184 826 PLN (18 228 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647024 15825341 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 139 004 PLN (17 523 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647017 15825421 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

819 315 PLN (19 054 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15825299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647016 15825299 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 546 PLN (16 675 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15825643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647286 15825643 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 076 233 PLN (18 556 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15825919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647285 15825919 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

903 612 PLN (17 718 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15825880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647284 15825880 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 045 636 PLN (18 344 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15825676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647237 15825676 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

982 080 PLN (16 645 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15825913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647236 15825913 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

628 425 PLN (19 043 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15825874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647235 15825874 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

628 425 PLN (19 043 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15825714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647231 15825714 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

987 525 PLN (16 738 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15825754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647224 15825754 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 276 730 PLN (16 161 zł/m2)

3
-
79 m2
2025