• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15824997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646865 15824997 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 006 911 PLN (13 985 zł/m2)

4
-
72 m2
2024
15825039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646858 15825039 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 079 PLN (16 160 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15825124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646852 15825124 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 492 PLN (14 192 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15825166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646845 15825166 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

882 960 PLN (14 241 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15825080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646843 15825080 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

788 200 PLN (14 075 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15825149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646830 15825149 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 mk...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 880 PLN (22 178 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15825018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646812 15825018 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

701 783 PLN (13 496 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15824975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646811 15824975 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 459 PLN (13 624 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15825060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646804 15825060 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameral...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

678 042 PLN (15 768 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15825015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646788 15825015 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 700 PLN (13 189 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15825251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646780 15825251 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (12 957 zł/m2)

3
-
47 m2
2023
15825013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646993 15825013 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 098 846 PLN (17 169 zł/m2)

3
-
64 m2
2026