• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15824970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646991 15824970 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 226 264 PLN (17 031 zł/m2)

2
-
72 m2
2026
15824883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646989 15824883 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

986 745 PLN (15 915 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15824882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646981 15824882 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (17 532 zł/m2)

3
-
77 m2
2023
15825140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646979 15825140 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 000 PLN (15 905 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15825054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646977 15825054 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 216 zł/m2)

3
-
74 m2
2023
15825138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646963 15825138 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

858 614 PLN (16 836 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646955 15825180 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 690 PLN (16 778 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646954 15825094 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 254 PLN (14 447 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15825093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646946 15825093 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 581 PLN (14 181 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15824964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646943 15824964 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

856 551 PLN (16 472 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15824877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646941 15824877 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 440 PLN (14 404 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15825178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646940 15825178 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

721 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
44 m2
2024