• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15825006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646937 15825006 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 966 PLN (16 784 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15824919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646935 15824919 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 981 PLN (14 412 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15825134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646932 15825134 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

985 545 PLN (16 704 zł/m2)

4
-
59 m2
2024
15824875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646925 15824875 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 297 PLN (14 213 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15825090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646922 15825090 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

577 920 PLN (16 053 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15825004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646920 15825004 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 426 PLN (16 190 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15825045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646905 15825045 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

484 648 PLN (17 950 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15824959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646903 15824959 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 184 PLN (16 210 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15825217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646901 15825217 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 542 PLN (14 799 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15824914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646894 15824914 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 712 PLN (16 636 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15824957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646887 15824957 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

955 144 PLN (11 648 zł/m2)

4
-
82 m2
2027
15825042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646881 15825042 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027