• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15824999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646879 15824999 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15825041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646873 15825041 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 941 PLN (11 399 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15824955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646872 15824955 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, który spełnia oczekiw...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 912 PLN (12 455 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15824998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646871 15824998 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 679 PLN (11 416 zł/m2)

4
-
81 m2
2027
15824910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646863 15824910 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 352 PLN (14 391 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15825168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646861 15825168 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

623 823 PLN (15 995 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15825125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646859 15825125 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 475 PLN (16 223 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15824953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646856 15824953 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

594 720 PLN (16 074 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15825211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646854 15825211 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 523 PLN (16 386 zł/m2)

4
-
61 m2
2024
15825038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646850 15825038 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

764 940 PLN (14 433 zł/m2)

4
-
53 m2
2024
15824952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646849 15824952 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 473 PLN (14 362 zł/m2)

3
-
62 m2
2024
15824994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646841 15824994 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

875 235 PLN (13 893 zł/m2)

4
-
63 m2
2024