• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15824891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646833 15824891 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 003 780 PLN (21 357 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15824935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646832 15824935 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
15825190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646808 15825190 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&o...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

761 311 PLN (14 928 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15825103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646807 15825103 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 929 PLN (16 022 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15825017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646805 15825017 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 291 PLN (16 007 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15825059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646797 15825059 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&o...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 007 PLN (13 686 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15824886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646785 15824886 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 240 PLN (14 050 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15825260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646782 15825260 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 570 PLN (13 187 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15825242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646779 15825242 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, w metr...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

778 689 PLN (12 765 zł/m2)

2
-
61 m2
2023
15821270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646759 15821270 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na II piętrze - Prądnik Biały Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,01 m² , zlokalizowane na Prądniku Białym. Lokal położony jest na drugim piętrze kameralnego bl...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 000 PLN (15 537 zł/m2)

3
-
54 m2
2017
15824926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646990 15824926 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 960 PLN (17 119 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15824968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646975 15824968 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 338 000 PLN (14 867 zł/m2)

3
-
90 m2
2023