• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15824881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646974 15824881 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

845 770 PLN (16 915 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15825182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646972 15825182 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

794 730 PLN (18 062 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15824923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646966 15824923 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

865 402 PLN (14 423 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15825181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646964 15825181 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 268 PLN (16 656 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15824922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646958 15824922 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 008 PLN (16 649 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15825137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646956 15825137 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

661 980 PLN (17 421 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15824878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646949 15824878 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 237 PLN (14 447 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15825136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646947 15825136 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 700 PLN (14 010 zł/m2)

4
-
68 m2
2024
15824920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646942 15824920 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 366 PLN (14 807 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15824962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646927 15824962 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

917 689 PLN (14 339 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15825133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646923 15825133 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

987 249 PLN (16 184 zł/m2)

4
-
61 m2
2024
15824874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646916 15824874 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 136 PLN (14 217 zł/m2)

4
-
65 m2
2024