• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15825000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646888 15825000 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 612 PLN (11 702 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15824913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646886 15824913 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 612 PLN (11 702 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15824909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646855 15824909 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 971 PLN (16 204 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15824908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646847 15824908 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 744 PLN (16 199 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15825037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646842 15825037 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 618 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646835 15825021 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 200 PLN (26 173 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15825147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646815 15825147 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 576 PLN (15 078 zł/m2)

3
-
59 m2
2024
15824932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646810 15824932 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

707 645 PLN (13 609 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15825189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646801 15825189 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

702 589 PLN (13 511 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15825144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646793 15825144 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 410 PLN (13 140 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15825289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646784 15825289 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 580 PLN (13 162 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15825234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646778 15825234 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 240 PLN (14 050 zł/m2)

2
-
45 m2
2025