• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15816882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646719 15816882 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

932 862 PLN (11 517 zł/m2)

4
-
81 m2
2027
15814934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646708 15814934 Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka w prestiżowej lokalizacji — ul. Św. Benedykta, Kraków Oferuję na sprzedaż przytulne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 33 m² , położone na drugim piętrze ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

548 000 PLN (16 606 zł/m2)

1
-
33 m2
2000
15812222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26470772 15812222 IDEALNA INWESTYCJA POD WYNAJEM MIESZKANIE 1-POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ DO WPROWADZENIA- KROWODRZA- AZORY. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,8m2, położone na 1-piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Wybickiego w Krakowie. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

580 000 PLN (17 059 zł/m2)

1
-
34 m2
1997
15800159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26207434 15800159 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,7 m² (w tym piwnica), położone w rejonie Starego Miasta w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako m...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
-
48 m2
1906
15799535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26192216 15799535 Do sprzedaży oferuję bardzo ustawne, 1-pok. mieszkanie o pow. 24,44 m2 usytuowane na parterze w budynku z 2003 r. przy ul. Topazowej. Mieszkanie położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy z dobrą infrastrukturą. Na powierzchnie mieszka...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

365 000 PLN (15 208 zł/m2)

1
-
24 m2
2003
15802982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26283662 15802982 Osiedle Kazimierzowskie - 3-pokojowe mieszkanie 55 m² z dwoma balkonami, tuż przy Plantach Bieńczyckich Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
-
55 m2
1975
15801133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26227072 15801133 Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem - Bieżanów-Prokocim Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 50,31m² ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (12 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15795303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26093171 15795303 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Narutowicza - Prądnik Biały. Prądnik Biały jest cudowną dzielnicą - jest pełnia zieleni, terenów spacerowych oraz dostępu do wszelakich usług, szkół i infrastruktury. Budynek zost...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15793749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26045590 15793749 Kraków ul. Śliczna - 51,01 m² 2 pokoje parter z możliwością ogródka 2011 r. Gotowe do zamieszkania - możesz wprowadzić się od zaraz! Jasne, dwupokojowe mieszkanie z doskonałym rozkładem, położone na parterze zadbanego 4-piętrowego b...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 900 PLN (15 684 zł/m2)

2
-
51 m2
2011
15680628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23831169 15680628 * Zdjęcia należą do właściciela oferty Luksusowy apartament inwestycyjny z widokiem na Wawel - ul. Dietla, Kraków Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Krako...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 490 000 PLN (29 216 zł/m2)

2
-
51 m2
1910
15736859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24880335 15736859 Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe 125 m² Kozłówek, ul. Seweryna Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 125 m² z piwnicą ( 4,5 m² ) w cenie. Nieruchomość znajduje się na ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 370 000 PLN (10 960 zł/m2)

4
-
125 m2
1999
15686424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23943380 15686424 UL. PILTZA, 3 POKOJE Z DWOMA OGRÓDKAMI, JAK NOWE - WYSOKI STANDARD LOKALIZACJA: Modne osiedle Ruczaj bije rekordy popularności. Nie ma się co dziwić, tutaj się po prostu świetnie mieszka. Pętla tramwajowa 500 m , siedziba dużych fir...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

985 000 PLN (16 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2017