• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15824492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639325 15824492 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kurdwanów.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z loggią, na os. Kurdwanów.Oferujemy mies...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (12 837 zł/m2)

2
1
49 m2
1985
15806042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26321226 15806042 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rejon ul. Bobrzyńskiego, Ruczaj, KrakówOferujem...

Kraków (Kraków) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (14 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15811782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralne osiedle | 3 pokoje z ogródkiem 26442575 15811782 Zakup bez prowizji od dewelopera Prezentujemy do zakupu nieruchomość na kameralnym, nowoczesnym osiedlu mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane przy ul. Tokarzewskiego nieopodal Przylasku Rusieckiego.Mieszkanie jest o powierzchni 4...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2025
15814870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Prądnik Biały 26636632 15814870 Brak Podatku PCC Brak prowizji dla BiuraMam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 28,77  m2 ,mieszczący się na 3 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku w Krakowie.  Lokal nr M 3.4  - salon z aneksem kuchennym-...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

483 336 PLN (17 262 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15797923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26159203 15797923 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE OŚ UROCZE, NOWA HUTA Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie po remoncie, położone w spokojnej zielonej okolicy w dzielnicy nowa huta. Jest ono położone na piętrze ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (15 278 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15813105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26556915 15813105 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie z 2020 roku, położone na parterze budynku w szeregowej zabudowie w rejonie ulic Obozowej ( wjazd od ulicy Skośnej) Układ i powierzchniaNieruchomość wyróżnia się rza...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 000 PLN (15 600 zł/m2)

3
-
40 m2
2020
15818519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628978 15818519 Zespół Annderson oferuje na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 148 m², zlokalizowane przy Galerii Krakowskiej, w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Śródmieścia. Nieruchomość znajduje się w pięknej, zabytkowe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 000 PLN (23 649 zł/m2)

4
2
148 m2
1896
15792504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26019712 15792504 Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 107,78 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w trzy piętrowym budynku w bliskiej odległości zalewu Zakrzówek, Kampusu UJ, Skałek Twardowskiego. Rok budowy 2009. Nieruchomość składająca się z dwóch pozi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (11 969 zł/m2)

4
2
107.78 m2
2009
15724720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24663030 15724720 Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego o powierzchni użytkowej 48,6 m² zlokalizowane przy ulicy Mała Góra - dzielnica Bieżanów-Prokocim. Kameralne osiedle z niskimi blokami wybudowane w 2018 roku przez dewelopera Proins. ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

744 000 PLN (15 309 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2018
15606163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22322758 15606163 Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w bliskiej odległości od Galerii Krakowskiej. Idealne pod najem długo lub krótko terminowy. Ulica Prandoty to doskonale skomunikowana lokalizacja – zaledwie kilka minut od Ro...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

690 000 PLN (21 905 zł/m2)

2
1
31.5 m2
2020
15718290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550022 15718290 Zespół Annderson prezentuje mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż o powierzchni 37,76m2, składające się z salonu, osobnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Jasne, z widokiem na zieleń. Ekspozycja zachodnia. Piętro 4. Budynek z windą. Mieszkanie inwestycy...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN (17 744 zł/m2)

2
1
37.76 m2
2024
15802360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26263761 15802360 Zespół Annderson prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Starego Miasta w Krakowie.Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 155 m², zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z 1909 roku. Do mieszkania przynależy piwnica o pow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 000 PLN (16 615 zł/m2)

5
1
162.5 m2
1909