• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15820422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26625510 15820422 Do wynajęcia od zaraz komfortowe, stylowe mieszkanie o charakterze retro, położone przy ul. Prandoty, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta — u zbiegu al. 2...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

985 000 PLN (21 137 zł/m2)

2
1
46.6 m2
2020
15753497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25198261 15753497 Na sprzedaż przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, 63 m² z tarasem z widokiem na zieleń, Przy Parku Lotników, M1, Tauron Arena, ul. Nowohucka, PłaszówLOKALIZACJA:Ulica Nowohucka to jedna z kluczowych arterii komunikacyjnych Krakowa, za...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 000 PLN (11 429 zł/m2)

3
1
63 m2
1994
15710591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24383197 15710591 NOWOCZESNE - 3 POKOJOWE MIESZKANIE 64m2 W NOWYM BUDOWNICTWIETYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku tuż przy pętli tramwajowej - NOWY BIEŻANÓW. LOKALIZACJA:Mieszkanie mieście się w nowoczesnym kompleksie mieszkaln...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (13 224 zł/m2)

3
1
64.2 m2
2018
15710590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24383195 15710590 homfi prezentuje Państwu ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego funkcjonującego w ramach aparthotelu- Lwowska 1. Oferta dotyczy lokalu numer 10 wraz z miejscem postojowym numer 13 w kwocie 150 000 PLN. Nowy nabywca może:- skorzystać z usługi zar...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

781 830 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
37.23 m2
2017
15825246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622984 15825246 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622570 15825275 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

824 348 PLN (11 947 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15825248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622124 15825248 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 280 PLN (16 369 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622050 15825257 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (12 524 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15825256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621753 15825256 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623331 15825267 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 378 PLN (16 983 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622767 15825258 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 329 PLN (16 676 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621743 15825247 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025