• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15776740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716534 15776740 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m², usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2022 roku przy ul. Rzemieślniczej w krakowskim Starym Podgórzu. To propozycja dla osób, które c...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 917 zł/m2)

3
1
64.77 m2
2022
15820587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26625511 15820587 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego na Prądniku Białym. Doskonałe dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie zostało wykończone zgodnie z indywidualnym projektem przy...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 000 PLN (22 338 zł/m2)

2
1
39.35 m2
2025
15810758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26417643 15810758 Na sprzedaż przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,2 m², z przynależną piwnicą oraz bezpiecznym miejscem parkingowym za szlabanem. Idealne dla osób ceniących komfort, wygodę i świetną lokalizacjęLOKALIZACJA:Mieszkanie położone...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (13 021 zł/m2)

4
1
65.2 m2
1980
15710404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 24377023 15710404 Na sprzedaż prestiżowa nieruchomość o powierzchni całkowitej 197,98 m2 z 27,65 m2 grodem, balkonem oraz garażem. Ekskluzywna inwestycja, której termin realizacji przypada na I kwartał 2026 r. znajduje się przy ul. G. Zapolskiej, obok ulice: Wesele, S...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 575 000 PLN (13 006 zł/m2)

7
2
197.98 m2
2026
15811771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442509 15811771 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z zachodnią ekspozycją przy ul. Poznańskiej.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Poznańskiej, tuż obok tętniącej życiem ul. Wrocławskiej....

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

759 500 PLN (18 846 zł/m2)

2
1
40.3 m2
2017
15811708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26441696 15811708 Na sprzedaż nowoczesne, przestronne 3 - pokojowe mieszkanie w bloku z 2019 rLOKALIZACJA:Zielona i spokojna część Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Zygmunta Glogera.W pobliżu: • Sklepy: Biedronka, Rossmann, Lidl • Restauracje i ka...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 000 PLN (14 469 zł/m2)

3
1
49 m2
2019
15792007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26002960 15792007 Na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji przy ul. Radzikowskiego. Mieszkanie dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych. LOKALIZACJA: Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zróżnicow...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (16 345 zł/m2)

2
1
47.66 m2
2025
15776241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25701121 15776241 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,31 m², zlokalizowane na parterze kameralnego, ceglanego budynku z lat 50. XX wieku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej części Zwierzyńca, na krakowskich Bi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (11 414 zł/m2)

3
-
47.31 m2
1950
15568350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21522953 15568350 Wyjątkowy apartament 117m2 z windą wjeżdżającą do wnętrza oraz 67m2 tarasem.Lokalizacja:Szybkie połączenie komunikacyjne z całym Krakowem, pieszy dostęp do Starego Miasta, niezliczona ilość terenów zielonych, świetnie rozwinięta infrastruktura handlo...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 999 000 PLN (25 652 zł/m2)

4
2
116.91 m2
2024
15820588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26625512 15820588 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego na Prądniku Białym. Doskonałe dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie zostało wykończone zgodnie z indywidualnym projektem przy...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 000 PLN (21 791 zł/m2)

2
1
39.42 m2
2025
15800212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26208470 15800212 Szukasz 2-pokojowego mieszkania? Mam coś dla Ciebie!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni łącznej 40,70 m², zlokalizowane przy ul. Lipskiej 16 w Krakowie.Dlaczego warto?- LIPSKA 16 od Bryksy - Budynek z 2025 r.- Doskonała lokalizacja – bli...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

775 000 PLN (19 042 zł/m2)

2
1
40.7 m2
2025
15575113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21641618 15575113 OSIEDLE JURAJSKIE - nowoczesna inwestycja na granicy Krakowa i PękowicLOKALIZACJA:Inwestycja Jurajska zlokalizowana 273 m.n.p.m to kameralna zabudowa trzech budynków apartamentowych wpisanych w lokalizację zwaną płucami Krakowa. Doskonała lokalizacja...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 230 000 PLN (14 522 zł/m2)

4
2
84.7 m2
2025