• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 184

15842533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26805444 15842533 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15856093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27083082 15856093 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIREZERWACJA 3 POKOJOWE PO GENERALNYM REMONCIE OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Pełna własność z księgą wieczystą.Mieszkanie wyremontowane w nowoczesnym stylu z wyjątkowym widokiem z okien, z dużym balkonem, na o...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

519 000 PLN (11 043 zł/m2)

3
-
47 m2
1973
15877591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574092 15877591 Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie na czwartym piętrze w dynamicznie rozwijającym się osiedlu przy ulicy Złotej w Opolu . Mieszkanie jest jasne i słoneczne, składa się z dwóch przytulnych sypialni oraz przestronnego salonu...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

499 000 PLN (9 241 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15828121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602266 15828121 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola – ul. KośnegoUkład pomieszczeń:- 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe)- kuchnia ( na południe)- łazienka z wc- przedpokój- balkon - loggia  ( na ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15872911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27505467 15872911 Jeśli chcesz mieszkać w prestiżowej dzielnicy Opola, mieć piękne mieszkanie z loggią, a zarazem cieszyć się spokojem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Malinka, przy ulicy Piotrkowskiej, to idealna propozycja d...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15845511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26862773 15845511  Mieszkanie 2 -pokojowe z prywatnym parkingiem na sprzedaż w Opolu. Marzysz o cichym, spokojnym miejscu, które będzie Twoim azylem, a jednocześnie zapewni bliskość niezbędnej infastruktury? To mieszkanie spełni Twoje ocze...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15800375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26212489 15800375 Zobacz tą fantastyczną ofertę funkcjonalnego, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Szarych Szeregów! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, a do wszystkich pomieszczeń prowadzi przestronny przedpokój, co sp...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (9 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15852691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27038359 15852691  Mieszkanie - kawalerka o powierzchni 33,5 m2, położone na IX piętrze wysokiego bloku na opolskim osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz sypialnym. Okna i balkon wychodzą na południe oferując widok na...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

335 000 PLN (10 152 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15802310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26262916 15802310 TYLKO U NAS!!! 2 pkł do zakupu w samym sercu miasta Opola Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze w kamienicy w samym centrum Opola, przy ulicy Ozimskiej. Lokal o powierzchni niespełna 52 m2, składa się z: 2 ...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

420 000 PLN (8 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15839103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26738633 15839103 Gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje, po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać — bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż ...

Opole (Chabry) (Opolskie, gm. Opole)

519 000 PLN (11 283 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15841517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791423 15841517 Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje?Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m² to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak chcesz.Lokal wymaga remontu i w...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

499 000 PLN (7 921 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15838986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737455 15838986 Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużą przestrzenią na zewnątrz, które jest już prawie wykończone pod klucz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

685 000 PLN (14 271 zł/m2)

2
-
48 m2
-