• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 184

15348368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16462786 15348368 Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Opolu w dzielnicy ZWM. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóc...

Opole (Zwm) (Opolskie, gm. Opole)

750 000 PLN (11 719 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15874980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27522807 15874980 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie  położone na I piętrze w niskim budynku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola: zielonej i bardzo spokojnej Kolonii Gosławickiej przy ulicy Jodłowej.Mieszkanie o powierzchni 49, 52m2,&n...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

510 000 PLN (10 408 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15716867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24520626 15716867 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej w Opolu.Mieszkanie o powierzchni 72 m2.Mieszkanie składa się z:- dużego pokoj...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (8 181 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15822854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27576226 15822854 Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe.Lokalizacja: Wyśmienita lokalizacja jest także jednym z największych atut...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

628 038 PLN (13 956 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15841520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791426 15841520 Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje?Mieszkanie przy ul. Dzierżonia o powierzchni 84,0 m² to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak chcesz.Lokal wymag...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

675 000 PLN (8 036 zł/m2)

3
-
84 m2
-
15858285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27142503 15858285 Proponujemy Państwu do zakupu apartament o powierzchni 48,66 m2, położony na piątym piętrze, w nowej inwestycji, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli  w mieście, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. W skład apartamentu wchodzą:&a...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15867613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27349983 15867613 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Luksusowy apartament 65,85 m² z imponującym tarasem – Atlantis Prestige ParkSzukasz miejsca, w którym nowoczesny design łączy się z komfortem i spokojem? Poznaj Atlantis Prestige Park w Opol...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

757 275 PLN (11 650 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15829347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625816 15829347 Nowoczesne mieszkanie z balkonem – Atlantis Prestige ParkPrzedstawiamy komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62.57 m² z przestronnym balkonem 9,10 m², o nr 5310, położ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15877140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562378 15877140 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Półwieś w Opolu przy ul. Partyzanckiej.Nieruchomość znajdującą się na II piętrze stanowi apartament o pow. 60,02 m2&am...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

780 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15876256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27533737 15876256 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z wygodą codziennego życia? Poznaj Atlantis Prestige Park (Etap II) – ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15828581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605048 15828581 Proponuję Państwu do zakupu 2 - pokojowe mieszkanie, funkcjonalne i rozkładowe. Lokal o powierzchni 48,25m2, położony na 2 piętrze, w niskim budynku, w dzielnicy Chabrów przy ul. Tatrzańskiej w Opolu. Mieszkanie wymaga remontu, co...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

392 000 PLN (8 167 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15873316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515463 15873316 Mieszkanie z widokiem na Górę Świętej Anny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m², zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Malinka w Opolu, pomiędzy ulicą Po...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

541 738 PLN (12 039 zł/m2)

2
-
45 m2
-