• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Płock

Znalezionych ofert: 18

15865679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304268 15865679 Oferta dla siebie a może inwestycyjna Mieszkanie do kapitalnego remontu ale w atrakcyjnej cenie SPRZEDAM Dwie połączone ze sobą ( prawnie ) kawalerki o pow. 20,1 m2 każda Obecnie mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 40,2 m2, dwa balkony, a...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

240 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15853517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27051815 15853517 ...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15849129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958971 15849129 Nowy pomysł, nowa aranżacja w wynik należy ocenić samemu. Tego jeszcze nie było. Kiedyś mieszkanie dwupokojowe, dziś mamy trzypokojowe na ul. Lachmana w Płocku! Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Na dużym osiedlu mieszkaniowym, z pełną infrastrukt...

Płock (Międzytorze) (Mazowieckie, gm. Płock)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

3
-
37 m2
-
15857466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122382 15857466 ...

Płock (Podolszyce północne) (Mazowieckie, gm. Płock)

420 000 PLN (9 545 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15808915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26405673 15808915 ✨ Wyjątkowe mieszkanie klasy premium Podolszyce Południe, Płock ✨ Z przyjemnością prezentuję przestronne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 89,18 m² , zlokalizowane przy ul. Drętkiewicza - w jednej z najbardziej ce...

Płock (Podolszyce południowe) (Mazowieckie, gm. Płock)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

1
-
89 m2
-
15739308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24925738 15739308 ✨ Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo myślisz o inwestycji pod wynajem? Sprawdź tę kawalerkę w Płocku - ul. Słowackiego 10...

Płock (Skarpa) (Mazowieckie, gm. Płock)

200 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15862286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 77m2 27223590 15862286 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 4-pokojowego mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Łąck, w otoczeniu lasów i jezior. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, przestrzeń i bliskość natury. Ni...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

456 000 PLN (5 922 zł/m2)

4
1
77 m2
1990
15895262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961649 15895262 Syndyk masy upadłości Hanny Świetlik – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt V GUp 26421 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 46 w prawie własności lokalu mies...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

74 800 PLN (1 626 zł/m2)

3
-
45.99 m2
-
15895261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961648 15895261 Syndyk masy upadłości Zenona Dylewskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s5032025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu miesz...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

389 400 PLN (5 587 zł/m2)

3
-
69.7 m2
-
15875703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525999 15875703 Dwupoziomowe mieszkanie 105 m² w Płocku, Podolszyce Południowe, komfort, przestronność i funkcjonalność! Mieszkanie o powierzchni 105 m², usytuowane w cenionej lokalizacji przy ul. Czwartaków 16, to doskonała opcja dla osób szukających przestronnej n...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

639 000 PLN (6 073 zł/m2)

3
2
105.22 m2
2005
15888388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 3 pokoje 45m2 27811353 15888388 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Kochanowskiego - w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji miasta. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia ...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

328 900 PLN (7 309 zł/m2)

3
1
45 m2
1996
15852675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do własnej aranżacji | parter 27037993 15852675 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Hermana na spokojnym i bezpiecznym osiedlu Tysiąclecia w Płocku, które cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców. Nieruchomość wyróżnia się nietypowym układe...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

362 000 PLN (7 388 zł/m2)

3
1
49 m2
1970