• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Płock

Znalezionych ofert: 18

15879229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 63m2 Kutrzeby 2pokojowe 27610903 15879229 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63,22 m², położonego przy ul. Kutrzeby w Płocku. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń sprzyjający wygodnemu codzien...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

586 000 PLN (9 302 zł/m2)

2
1
63 m2
2004
15868699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy klimatyczny apartament 100m2 27388829 15868699 Są mieszkania… i są przestrzenie, do których po prostu chce się wracać.To jest ta druga kategoria.Dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m² daje coś, czego nie oferuje większość mieszkań — realny podział życia na strefy. Dół to codzienność, życie,...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

795 000 PLN (7 950 zł/m2)

5
2
100 m2
2001
15693480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24067175 15693480 Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w Płocku ul. Gałczyńskiego Mieszkanie o pow. 64,55 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - cztery pokoje, - widna kuchnia - łazienka i WC - balkon - przedpokój Cena 429 000 zł Zaprasz...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

429 000 PLN (6 703 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15861839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27212951 15861839 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121,34 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zielony Jar przy ul. Żyznej w Płocku.Świetna lokalizacjaW najbliższej okolicy zn...

Płock (Podolszyce) (Mazowieckie, gm. Płock)

920 000 PLN (7 603 zł/m2)

6
-
121 m2
2011
15808674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26400182 15808674 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Podolszyce Północne, Płock Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone na 4. piętrze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Płocka – Podolszyce Północne. Najważn...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

390 000 PLN (8 966 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2000
15795321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26093545 15795321 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m², zlokalizowane na 1. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Płocka – *Podolszycach Północnych*! To idealna propozycja dla rodzin, które cenią komfort, przestrzeń i wygodę codzien...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

629 000 PLN (7 357 zł/m2)

4
1
85.5 m2
1993