• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 47

15808884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26402200 15808884 Wygodna kawalerka na parterze, blok z cegły.Mieszkanie o powierzchni 34,2mkw znajduje się na parterze w bloku na os. Piaski w Pabianicach.Składa się z ustawnego pokoju 18mkw, widnej kuchni z oknem 8,5mkw, łazienki z dużą wanną i przedpokoju.Dzięki wy...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

280 000 PLN (8 235 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15887378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 2 mieszkania | Słoneczne 77 m² | 3 pokoje 27782656 15887378 Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko 2 wolne mieszkania!Prezentujemy M12 - dwustronny, niezwykle słoneczny ap...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 260 PLN (4 536 zł/m2)

3
1
77 m2
-
15867415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346636 15867415 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi?Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny kompromis między miejską infrastrukturą a ceną, która w Łodzi staje...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (6 429 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15867419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346637 15867419 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o powierzchni 58 m, idealne dla rodziny.Przeszło gruntowny remont, of...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

449 000 PLN (7 741 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15887784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27794226 15887784 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy z 1934 roku. Lokal o powierzchni 38,30 m² charakteryzuje s...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

1
-
38 m2
1934
15881301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27628254 15881301 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,40 m.kw., usytuowana na czwartym piętrze w budynku ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15824728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BUGAJ dla aktywnych! 3pokoje 27184203 15824728 To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu.Już od progu czuć, że to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego. Przestrzeń niemal 69 m² została zaproj...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1994
15877012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560265 15877012 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum Pabianic. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukającyc...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (6 413 zł/m2)

4
1
109 m2
1930
15869869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411258 15869869 Kawalerka 17 m² po remoncie 1 piętro niskie koszty idealna inwestycja, Pabianice, Stare MiastoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m² położone na 1 piętrze w kamienicy.Lokal po remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (6 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1926
15798181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26164541 15798181 Na sprzedaż kawalerka w centrum Pabianic 29 m², parter, pełna własność z Księgą Wieczystą.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 29 m² zlokalizowane na parterze 2-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Pabianic, tuż przy kompleksach Echo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (4 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1922
15693268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24060672 15693268 Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy blisko centrum Pabianic.W 2020 roku budynek przeszedł kapitalny remont, zostały wymienione instalacje, ale zachowano wyjątkowe schody.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, a okna wychodzą na ogródki. M...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

185 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15871603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471850 15871603 Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek 4-piętrowy z windą, oddany do użytk...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

412 560 PLN (9 168 zł/m2)

2
-
45 m2
2024