• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 47

15860832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184729 15860832 Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (4 675 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15871514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470379 15871514 PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,23 m.kw usytuowane na t...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

355 971 PLN (7 739 zł/m2)

2
-
46 m2
2024
15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15872302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489875 15872302 Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane na drugim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. Blok z cegły,...

Pabianice (Wiejska) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15885389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728428 15885389 Oferuję mieszkanie o powierzchni 37,05 m², usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z cegły (bez windy) w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład: salon z małym balkonem, drugi pokój (sypialnia), kuchnia, łazienka z wanną ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

219 000 PLN (5 911 zł/m2)

2
-
37.05 m2
1970
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na własną przestrzeń to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m² idealnie wpisuje się w ten etap. ...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

399 000 PLN (8 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15866352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318755 15866352 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,60 m.kw (w tym powierzchnia logg...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1961
15883382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675056 15883382 M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum Pabianic. M...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

257 000 PLN (4 356 zł/m2)

2
-
59 m2
1910
15893331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27907165 15893331 Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostępna w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę z potencjałem o pow. użytkowej 40,3 m. kw. usy...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

145 000 PLN (3 625 zł/m2)

1
-
40 m2
1940
15892450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898780 15892450 Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży widne mieszkanie z potencjałem o p...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
60 m2
1940