• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 47

15882380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660272 15882380 DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W BLOKU W DZIELNICY "PIASKI " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki z toaletą , korytarza. W mieszkaniu wykonan...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (7 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1968
15872013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27484032 15872013 Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 40,34 m. kw. usytuowane na pierwszym p...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (4 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15885113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje z balkonem | 0% prowizji 27717688 15885113 Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem?Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55 m² mieszkanie usytuowane na 3. piętrze, z dużym salonem, aneksem kuchennym,...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

298 423 PLN (3 979 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15798547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26175636 15798547 Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny usługo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (5 952 zł/m2)

2
-
62 m2
2020
15773381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25634434 15773381 Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren..Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,31 m², położone w samym centrum Pabianic przy ulic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1969
15852072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27024944 15852072 Inwestycyjne mieszkanie w centrum.108 mkw powierzchni, do dowolnego podziału według własnego pomysłu.Doskonała lokalizacja, blisko targowiska, niedaleko przystanki komunikacji miejskiej.Spokojna okolica, mały ruch pieszy i samochodowy na ulicy.Kamien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

270 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
108 m2
1903
15830708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26677730 15830708 Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w świetnej lokalizacji idealne na start lub inwestycję!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,4 m², położonego w nowo powstającym budynku z windą. To ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

472 600 PLN (8 593 zł/m2)

2
1
55 m2
2025
15859401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27167754 15859401 Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,5 m mieszczące się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Bugaj. Słoneczne mieszkanie z wystawą okien Północ-Południe znajduje się w bliskiej okolicy Lewitynu oraz posiada dobry do...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15762668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408094 15762668 Na sprzedaż nowe, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w centrum Pabianic przy ulicy Skłodowskiej-Curie.Wyposażone w wysokim standardzie, usytuowane na 2 pietrze w bloku z 2023 roku na zamkniętym osiedlu, co gwarantuje prywatność i be...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15806211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26328707 15806211 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie łączące komfort nowoczesnego apartamentu z doskonałą lokalizacją w Pabianicach, zaledwie kilka minut od samego centrum miasta.Wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia oferuje przestronną część dzien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (9 888 zł/m2)

4
1
89 m2
2021
15819661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633106 15819661 To przytulne mieszkanie położone jest w samym centrum Pabianic. Dogodna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygody miasta w zasięgu ręki.Tuż obok zlokalizowane przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy i usługi oraz ośrodek zdrowia. Jednocześnie bu...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

235 000 PLN (8 103 zł/m2)

1
1
29 m2
1930