• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 49

15895539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962928 15895539 Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w bloku wzniesionym w 2008 roku. Najważniejsze cechy - Okna mieszkania ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

790 000 PLN (11 793 zł/m2)

3
1
66.99 m2
2008
15895749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962842 15895749 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku. Dwustronna ekspozycja wschód zachód oraz dwa ogródki sprawiają, że prze...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

799 000 PLN (11 974 zł/m2)

3
1
66.73 m2
2013
15868657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Puławska, Piaseczno, 2 pokoje, miejsce w garażu 27387432 15868657 SPRZEDAŻ PIASECZNO 2 POKOJE 47,4 m2 Puławska 580 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 8 piętrze w 8-mio piętrowym budynku z windą, w dobrze skomunikowanej okolicy.Lokal ma powierzchnię 47,4 m2 i znaj...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

580 000 PLN (12 340 zł/m2)

2
1
47 m2
2007
15893527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do wprowadzenia balkon garaż 27913647 15893527 899 000 zł I 3 POKOJE 69,26 m2 I PIASECZNO JARZĄBKAPrzedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,26 m2, położone na czwartym piętrze w Budynku Prestige Tower.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

899 000 PLN (13 029 zł/m2)

3
2
69 m2
2014
15890496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27878599 15890496 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.Rozkład pomieszczeń:Poziom I:duży, jasny salon z wyjściem na balkon, oddziel...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

835 000 PLN (8 789 zł/m2)

4
2
95 m2
2001
15800908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DLA RODZINY I 4 POKOJE I DWUSTRONNE 26223570 15800908 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 14Metraż: 57,8 m²Piętro: 2 z 4Rok budowy: 1977Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 599.000 złCzynsz: 950 zł ( przy 5 osobach )OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pok...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

4
1
58 m2
1977
15885352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie I 3 pokoje I u. Strusia 27726626 15885352 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,7 m² - Piaseczno, ul. StrusiaFunkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 78,7 m², usytuowane na 3. i 4. piętrze budynku na popularnym osiedlu, przy ul. Strusiej. To propozycja dla osób poszukują...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

745 000 PLN (9 551 zł/m2)

3
1
78 m2
2001
15894930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27952013 15894930 Oferta dodana za pomocą ADDOMSoft loftowe mieszkanie dwupoziomowe 82,20 m² + 95 m² po podłodze Józefosław, ul. KwadratowaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie urządzone w modnym stylu soft loft, położone w jednej z najbardziej poszukiwanyc...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

938 000 PLN (11 301 zł/m2)

5
-
83 m2
2003
15894167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933064 15894167 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 69,26 m² z garażem Prestige Tower PiasecznoSzukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalny układ i wysoki standard wykończenia.Na sprzedaż przestronne mieszk...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

898 000 PLN (13 014 zł/m2)

3
1
69 m2
2014
15391751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17522356 15391751 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 28 m (kuchnia jest umeblowana i w pełni wyposażona), ...

Piaseczno, Żeromskiego

670 000 PLN (14 255 zł/m2)

2
1
47 m2
2008
15870190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422896 15870190 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m², zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż.Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku. Mieszkanie jest idealne zarówno dla rodz...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

783 000 PLN (14 236 zł/m2)

3
1
55 m2
2016
15845201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26856726 15845201 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,75 m2, położone na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Raszyńskiej w Piasecznie. Nieruchomość idealna zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie posiada bar...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

698 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
51 m2
2006