• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 49

15836766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26719649 15836766 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerVilla Piaseczno: Prywatność, jakiej szukasz. Domowy komfort w cenie mieszkania.Odkryj alternatywę dla zatłoczonych osiedli. Villa Piaseczno to elitarna, kameralna inwestycja składająca się z zaledwie 8 dwu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 422 414 PLN (9 546 zł/m2)

6
-
149 m2
2026
15885468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27731646 15885468 Do sprzedaży mieszkanie o pow. blisko 49 m², położone na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku, na osiedlu Słowicza w Piasecznie.Mieszkanie jest jasne i słoneczne, odświeżone – dostępne od zaraz.Odrębna własność, jeden właściciel, czysta hipoteka....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

610 000 PLN (12 551 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2000
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15870065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418619 15870065 Opiekun oferty:Bartosz Biernackitel. 602 101 602Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym.Podstawowe informacje:Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, dziesięciopię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 050 000 PLN (15 441 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15830402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26672777 15830402 Na sprzedaż bardzo przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w Piasecznie przy ul. Nefrytowej, tuż przy granicy z Warszawą – idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem, która szuka spokoju, zieleni i jednocześnie świetnej komunikacji z miastem. Mie...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

790 000 PLN (11 907 zł/m2)

3
-
66.35 m2
1995
15865015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27278783 15865015 Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, ul. Albatrosów 2 w Piasecznie. Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Albatrosów...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
-
112 m2
2000
15879119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608272 15879119 Opis nieruchomości – Julianów !Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,22 m², położone w zielonej, spokojnej części miejscowości Julianów przy ul. Czajki. Lokal usytuowany jest w kameralnym budynku, co gwa...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 050 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
70 m2
1998
15800407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26213032 15800407 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu. Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku. W okolicy są prz...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

748 143 PLN (12 265 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15800131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26206802 15800131 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu.Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku.W okolicy są przys...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

602 542 PLN (14 696 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15799880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26197999 15799880 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu.Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku.W okolicy są przys...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

552 132 PLN (14 922 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15884052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27694058 15884052 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie do sprzedania w bardzo dobrej lokalizacji w Piasecznie - obok dużego Auchan (ślepa ulica ). W zabudowie same domy jednorodzinne , mały ruch a zarazem wszędzie blisko.Auchan, Park handlowy Mysiad...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

799 000 PLN (11 750 zł/m2)

4
-
68 m2
-
15703072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24243444 15703072 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i tarasem PiasecznoNa sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 , położone na parterze kameralnego budynku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych części Piaseczna.To do...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

928 000 PLN (13 449 zł/m2)

3
1
69 m2
2007