• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 49

15482184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19529677 15482184 To jasne i przestronne mieszkanie położone jest w cichej części Piaseczna, w otoczeniu zieleni. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, które zostały funkcjonalnie urządzone, co gwarantuje komfortowe warunki życia dla jego mieszkańców.Opis mieszkania:...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

670 000 PLN (13 987 zł/m2)

2
-
47.9 m2
2008