• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 76

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15841109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26787908 15841109 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością zieleni i doskonałą komunikacją. Do przepięknego Parku...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

965 000 PLN (12 063 zł/m2)

3
1
80 m2
2005
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15895058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27957016 15895058 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie w centrum Pruszkowa, 6 minut do WKD2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2017 roku z windą oraz garażem podziemnym: duży salon z aneksem kuchennym (28,14 m^2) sypialnia (13,56 m^2) ze zrobioną na wymia...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

830 000 PLN (15 962 zł/m2)

2
-
52 m2
2017
15866295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317731 15866295 Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na granicy Piastowa i Pruszkowa pomiędzy drogami dojazdowymi Aleje Jerozolimskie oraz obwodnica A1 S8. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,23 m2, położone na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku z ...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

540 000 PLN (13 171 zł/m2)

2
-
41 m2
2008
15675623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, Pruszków, 90m2, balkon, garaż 23754485 15675623 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II.APARTAMENT składa się z:· otwartej kuchni - 10,01 m2· salonu z wyjściem na balkon - 33,25 m2· sypia...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 100 000 PLN (12 088 zł/m2)

4
1
91 m2
2012
15858407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27149385 15858407 Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m² największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8 m², który stanowi naturalne przedłużenie części dziennej.Nieruchomość położ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 460 000 PLN (16 044 zł/m2)

4
1
91 m2
2020
15692475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Europejska | Stan deweloperski 24043657 15692475 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

549 900 PLN (13 748 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15692472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Europejska | stan deweloperski 24043654 15692472 Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,66 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

699 900 PLN (12 279 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15822261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596794 15822261 Przepiękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,51 m2 na sprzedaż . Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem w trzy piętrowej kamienicy. Remont generalny mieszkania 2021 roku. W mieszkaniu została wymieniona hydraulika, elektryka , no...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

592 000 PLN (13 767 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15872263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27488907 15872263 PRUSZKÓW-UL MARII SKŁODOWSKIE -CURIE.-OGRODY PIASTOWSKIE. Na pograniczu Pruszkowa i Piastowa na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu z bezpiecznym zamkniętym placem zabaw dla dzieci znajduje się lokal 89 m2 usytuowany na t...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 245 000 PLN (13 989 zł/m2)

4
2
89 m2
2008