• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 76

15786347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika 25907324 15786347 499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2, usytuowany na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy Parku Potulickich. Mies...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15738085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24900718 15738085 Pruszków - 2 pokoje , 48,3m2, 2 balkony, piwnica.Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.Położone w nowoczesnym budynku z 2009 roku.Lokal jest bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia.Okolica zapewnia komfort, spokój i wygodę życia.UKŁAD MIES...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

660 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
1
48 m2
2009
15473971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19373890 15473971 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja WKD w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwie park Potulickich, przedszkole, żłobek, poczta, liczne sklepy, szko...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
1972
15798475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26171881 15798475 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. szkoły, przeds...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

777 000 PLN (10 792 zł/m2)

3
-
72 m2
1985
15552569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21020083 15552569 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja WKD Komorów w odległości 1,6 m (10 min. autobusem), w bliskim sąsiedztwie przedszk...

Pruszków (Os. bolesława prusa) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

520 000 PLN (14 054 zł/m2)

1
-
37 m2
1997
15553714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21053122 15553714 Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską !Wyłączność w naszym biurze!Mam przyjemność Państwu zaprezentować :Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2 ,3 -pokojowe w kameralnym budynku z 2017 roku.Usytuowane na pierwszym p...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

930 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
93 m2
2017
15877042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27561816 15877042 Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie PruszkówSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak, żeby naprawdę dobrze się w nim żyło bez kompromisów i przypa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

568 000 PLN (14 947 zł/m2)

2
-
38 m2
1978
15856540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092718 15856540 Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m², zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie doświetlone, a z okien roztacza się otwarty widok na panoramę miasta or...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15857088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113405 15857088 Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać spokojne, zielone, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Właśnie takie jest to 46-metrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z solidnego budownict...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

2
-
46 m2
2005
15888215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807076 15888215 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, zlokalizowane w Pruszkowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1960 roku (bez windy).Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon o powierzchni ok. 2 m,...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

599 300 PLN (15 771 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15888217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807077 15888217 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na os. Staszica !Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać już po przekroczeniu progu. To właśnie jedno z nich.Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

675 000 PLN (13 776 zł/m2)

2
-
49 m2
1982
15820570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633133 15820570 Apartament 3 pokojowy blisko kolejki WKD w WM Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia wykończone w podwyższonym standardzie wysokie i dobrze doświetlone. S...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

899 000 PLN (12 662 zł/m2)

3
1
71 m2
2017