• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rokitnica Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rokitnica i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15856629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27097335 15856629 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIAtrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe ROZKŁADOWE mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku TYLKO z jedną klatką schodową znajdującym się nieopodal METRA ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 978 zł/m2)

3
-
46 m2
1968
15624238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mokotów - osiedle Marina 22694180 15624238 MOKOTÓW - Osiedle MARINA LOKALIZACJA Osiedle Marina Mokotów to wyjątkowe miejsce, skąpane w zieleni, z jeziorkiem i własnym parkiem i tylko 10 minut samochodem do centrum Warszawy, Lotniska Chopina, czy wyższych uczelni SGH i Politechniki Warszawski...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (20 370 zł/m2)

2
1
54 m2
2006
15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15870298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27425847 15870298 Ogłoszenie nr 28PN2026 Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 70,92 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Świdnickiej 44 w Dzierżoniowie, w...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15806938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26355550 15806938 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, pr...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

130 000 PLN (2 453 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15806939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26355548 15806939 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 11 o pow. użytk. 70,68 m2 (3 pokoje, kuchnia, p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

200 000 PLN (2 857 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15778272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748915 15778272 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem wynoszącym 95410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udzia...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

66 000 PLN (1 650 zł/m2)

1
-
40 m2
-