• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rokitnica Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rokitnica i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999207 15897287 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009
15897235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998708 15897235 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 759 zł/m2)

1
1
27.72 m2
2012
15896824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988454 15896824 Marcinkowice 81 m² BEZ PCC Ogród Parking Kameralne osiedle w zielonej części Marcinkowic Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta inwestycja w Marcinkowicach (gmina Oława) t...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

599 000 PLN (7 395 zł/m2)

4
1
81 m2
2006
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 999 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15876600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542216 15876600 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma o...

Bystrzyca Dolna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 577 zł/m2)

4
1
142 m2
1939
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15866342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27318302 15866342 Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscowości, ale także inwestycyjnie z możliwością zarabiania na najmie - z ...

Karwica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

425 000 PLN (15 471 zł/m2)

1
-
27.47 m2
2024
15828132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595236 15828132 Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego.Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast kuchnia ma widok na spokojne podwórze, co zapewnia komfort i cisz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

444 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
46 m2
1965
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15766612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25506641 15766612 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie, daje duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, oso...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

426 100 PLN (6 985 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15753847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25217185 15753847 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowa...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

276 500 PLN (6 011 zł/m2)

2
-
46 m2
1939