• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 46

15887555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785465 15887555 Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się!Ta oferta może Ci się spodobać.Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,44 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rudy Śląs...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (8 514 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15779353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25772460 15779353 Ruda Śląska to dynamicznie rozwijające się miasto, które łączy w sobie przemysłową historię regionu z nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Miasto oferuje wiele terenów zielonych oraz atrakcji kulturalnych, a także dogodny dojazd do większych o...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

139 000 PLN (3 861 zł/m2)

1
1
36 m2
1920
15827135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633302 15827135 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m², położone przy ul. Bolesława Chrobrego w Rudzie Śląskiej (Bykowina).Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami, co zapewnia komfort codziennego uży...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

160 000 PLN (5 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15896299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976626 15896299 3 POKOJE Z POTENCJAŁEM 47,8 m HALEMBA II PIWNICA SPOKOJNA OKOLICA Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie według własnego gustu, w czystym i zadbanym budynku?Ta oferta to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i świetnej lok...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

249 999 PLN (5 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA REZERWACJA!!!Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biu...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

335 000 PLN (5 154 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15831505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26697318 15831505 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 60...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

359 100 PLN (3 990 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15621594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22629550 15621594 2-pokojowe mieszkanie w Rudzie ŚląskiejNa sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,04 m² (50 m² mierzone po podłodze), położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej urokliwych...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

229 000 PLN (5 725 zł/m2)

3
1
40 m2
1910
15724986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24666372 15724986 Na sprzedaż wyjątkowe, wysokiej klasy mieszkanie za cenę 239 000 zł, usytuowane w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Kędzierzyńskiej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykonane z dbałością o każdy detal, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

239 000 PLN (6 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15676810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23779920 15676810 Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. PawłaNa sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła 11, od strony Goduli. Całość to aż 147 m² powierzchni użytkowej,...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (2 449 zł/m2)

5
2
147 m2
1910