• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 46

15452743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18895640 15452743 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m² , zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. To idealne miejsce dla osób szukających wygody, funkcjonalności i komfortu w codziennym życiu.Mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1950
15764825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454913 15764825 Mieszkanie 56 m² Ruda Śląska Chebzie ul. Pawła 259 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła, na pierwszym piętrze . Lokalizacja:Świetna, dobrze skomunikowana okolica!tylko 10 ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
56 m2
1985
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15891311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894436 15891311 Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m², położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon z widokiem na tereny zielone, co zapewnia codzienny komfort i poczucie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15792247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009969 15792247 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.. Mieszkanie znajduje się na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

119 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
-
35 m2
1915
15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15893869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27921565 15893869 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPowierzchnia: 72,66 m² Liczba pokoi: 4 Piętro: 10 10 Balkon: takOgrzewanie: miejskie (z podzielnikami) Winda: tak Piwnica: około 2,5m2Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ciepłe mieszkanie 4-pokojowe poł...

Ruda Śląska (Bykowina) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

410 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
72 m2
1980
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920