• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 149

15834409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie Rumia ul. Polna 26728375 15834409 Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Patrycja Zawadzak Millennium Nieruchomości prezentuje:Przestronne mieszkanie dwupoziomowe 102,7 m² Rumia, ul. Polna 5 pokoi Kameralna zabudowaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102,7 m²...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

799 000 PLN (7 833 zł/m2)

5
1
102 m2
1999
15676214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przystań Rumia etap II 23766401 15676214 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny o...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15676215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766395 15676215 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródek CHARA...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

413 000 PLN (9 178 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15676209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766398 15676209 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży.ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródek CHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

417 000 PLN (9 065 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15676220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766391 15676220 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedażyATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródek CHARAKT...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

649 000 PLN (10 639 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15889590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Rumia Sobieskiego 27855284 15889590 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Wygoda i funkcjonalność: Lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeńKomfort cieplny i oszczędność: W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie podłogowe, które zapewnia...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
2007
15862836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | wysoki sufit 3 m | duży balkon 27233227 15862836 Kupujący nie płaci prowizji! Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu!Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera  o ugruntowanej pozycji na r...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

514 560 PLN (9 356 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15866310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | wysoki sufit 2,70 m | ogród od zachodu 27318296 15866310 Kupujący nie płaci prowizji! Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu!Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera  o ugruntowanej pozycji na r...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

508 507 PLN (9 246 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15876914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i funkcjonalne mieszkanie - blisko SKM 27558668 15876914 Komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1 piętrze w budynku z lat 80., po termomodernizacji. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.Mies...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

659 000 PLN (8 136 zł/m2)

4
1
81 m2
1983
15866309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | wysoki sufit | duży balkon 27318295 15866309 Kupujący nie płaci prowizji! Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu!Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera o ugruntowanej pozycji na ry...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

691 104 PLN (9 215 zł/m2)

4
2
75 m2
2027
15862837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje dla rodziny | wysoki sufit 3 m 27233228 15862837 Kupujący nie płaci prowizji! Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu!Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera o ugruntowanej pozycji na ry...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

714 141 PLN (9 522 zł/m2)

4
2
75 m2
2027
15877493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje dla rodziny | wysoki sufit | ogródek 27570943 15877493 Partnerskie Biuro Sprzedaży - Kupujący nie płaci prowizji! Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu!Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez deweloper...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

608 384 PLN (9 218 zł/m2)

4
1
66 m2
2027