• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 57

15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15519399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20362734 15519399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m², usytuowane na 4. i 5  piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Siedlcach. Idealna propozycja dla rodzin oraz o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

629 000 PLN (6 354 zł/m2)

6
2
99 m2
1999
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15617609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22546736 15617609 Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz duże poddasze, które...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

290 000 PLN (5 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15624146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22692082 15624146 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni, które zaspokoi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

499 000 PLN (6 931 zł/m2)

4
1
72 m2
1986
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15770566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25555318 15770566 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: Siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m² Piętro: 4 z 4 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełnym komfortem? Ta oferta j...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

379 000 PLN (8 239 zł/m2)

3
1
46 m2
1980
15845591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26863931 15845591 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja!Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy , punkty handlowo-usługowe, szkoły, przystanki ko...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

510 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1977
15877645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27575953 15877645 Na sprzedaż: Przestronne 3 pokoje przy samym ZalewieSzukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją blisko natury? To idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 60 m² charakteryzuje się świetnym...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1988
15886834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27768793 15886834 Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem Siedlce, ul. WojewódzkiegoNa sprzedaż luksusowe, narożne mieszkanie o powierzchni 63,36 m², w bloku z 2019 roku, zlokalizowane na ostatnim (trzecim) piętrze w nowoczesnym bloku przy ul. Wojew...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

754 000 PLN (11 968 zł/m2)

3
1
63 m2
2019
15888610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27818447 15888610 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m², zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku, wykonanego z pustaków, na zamkniętym i zadbanym osiedlu.Mieszkanie stanowi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

780 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
1
72 m2
2002
15844818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26846734 15844818 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka IOferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,37 m², położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Mieszka I w Siedlcach. Lokalizacja to jeden z największych atutów nieruchomoś...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
1977