• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 57

15888615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27818444 15888615 WYJĄTKOWE 3 POKOJE W SERCU SIEDLEC UL. 3 MAJANa sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. 3 Maja (róg ul. Floriańskiej). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako pewna inwe...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

3
1
46 m2
1988
15866400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320712 15866400 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego, o powierzchni 64,72 m², położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim, co umożliwia przyszłym właścicielom dowolną aranżac...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

621 312 PLN (9 708 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15866406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320706 15866406 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m², położone na piętrze nowoczesnego budynku o podwyższonym standardzie w Siedlcach, przy ulicy Piaskowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

534 391 PLN (10 277 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15739099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24919553 15739099 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 100 m², położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Wyszyńskiego. To doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ pomieszc...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

746 000 PLN (7 460 zł/m2)

4
1
100 m2
1995
15849125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958965 15849125 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,17 m² Siedlce, ul. BatoregoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,17 m², położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Siedlec. Cena tego lokalu wynosi 430 000 zł. Mieszka...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

430 000 PLN (8 958 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15630428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22846785 15630428 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. WyszyńskiegoZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,7 m², położonego na 1. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku z 1980 roku, zbudowanym z w...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

560 000 PLN (9 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15866407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320704 15866407 Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,91 m², położone na parterze nowoczesnego budynku o wysokim standardzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja na wynajem. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

534 391 PLN (10 277 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15760365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25354781 15760365 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 87,82 m², położone na 2. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Starowiejskiej w Siedlcach. Lokal składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni w zabudowie, trzec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

679 000 PLN (7 805 zł/m2)

4
1
87 m2
1992
15866397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320658 15866397 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m², zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Piaskowej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 550 264 PLN, co sprawia, że jest to atrakcyjna oferta zarówno dl...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

550 264 PLN (10 582 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15866404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320716 15866404 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,07 m², położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach.  Budynek, w którym znajduje się nieruchomość, zostanie oddany do użytku w sierpniuwrześniu 2026 roku, co pozwala na swobod...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

635 444 PLN (9 209 zł/m2)

3
1
69 m2
2026
15866402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320713 15866402 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m², zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Piaskowej w Siedlcach. Cena nieruchomości jest atrakcyjna, a typ mieszkania zachwyci zarówno osoby poszukujące wł...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

560 846 PLN (10 786 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15866395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320656 15866395 Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,6 m², usytuowane na parterze  budynku przy ul. Piaskowej, w bliskim sąsiedztwie centrum Siedlec. To idealna propozycja zarówno dla osób ceniących komfort codziennego życia, jak i inwes...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

541 780 PLN (10 419 zł/m2)

2
1
52 m2
2026