• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15887982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27798688 15887982 W sprzedaży oferuję mieszkanie w którego w skład wchodzi:-3 pokoje;-salon z wyjściem balkonem;-kuchnia;-przedpokój;-łazienka;Do mieszkania przynależy piwnica.Opłata za czynsz wynosi 460 zł przy 1 osobie.Opłata za gaz według zużycia.Opłata za prąd wed...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 796 zł/m2)

4
1
117.57 m2
1930
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15822255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26608831 15822255 Przytulne i zadbane po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie ( w 2024 roku remont mieszkania: ściany gładzie, podłogi nowe panele, terrakota i glazura w tym nowa częściowa instalacja elektryczna i hydraulika) Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (9 906 zł/m2)

4
1
53 m2
1985
15882785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673358 15882785 Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze wysokiego budynku.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Na powierzchnię 18,6m2 składają się:- pok...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

229 000 PLN (12 312 zł/m2)

1
1
18.6 m2
1975
15884889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714094 15884889 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15884969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27715058 15884969 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15883057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673608 15883057 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2Pokój o pow. ok. 13,59 m²Łazienka z prysznicem o pow. ok. 2,73 m²Kuchnia widna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
43.95 m2
1975
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15894621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946540 15894621 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,96 m2, położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina. Mieszkanie przeszło generalny remont. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 900 PLN (10 883 zł/m2)

3
1
56.96 m2
1970