• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

15883057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673608 15883057 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2Pokój o pow. ok. 13,59 m²Łazienka z prysznicem o pow. ok. 2,73 m²Kuchnia widna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
43.95 m2
1975
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15894621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946540 15894621 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,96 m2, położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina. Mieszkanie przeszło generalny remont. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 900 PLN (10 883 zł/m2)

3
1
56.96 m2
1970
15883504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675177 15883504 Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych.NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. użytkowej 65,84 m2 składa się z:- dużego i ustawnego salonu (26,35...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (8 187 zł/m2)

2
1
65.84 m2
1920
15792040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26004315 15792040 Na sprzedaż ładna kawalerka położona w samym Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2020 roku i ma powierzchnię 26m2. Świetna lokalizacja blisko Centrum i komunikacji miejskiej. W bliskiej odległoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (10 962 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15320845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15704213 15320845 Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin!Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów ZUTu oraz 850 metrów od Kaskady, co czyni ją idealną propozycją dla tyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (6 893 zł/m2)

3
1
88.5 m2
1938
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15886906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771309 15886906 Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku,wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025 roku. Standard nieruchomości - bardzo dobry - lokal wykończony mater...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

669 000 PLN (18 968 zł/m2)

2
1
35.27 m2
2025
15883553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675244 15883553 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio,usytuowany na 3. piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, w samym centrum miasta. Standard nieruchomości - bardzo do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (14 873 zł/m2)

1
1
30.25 m2
2022