• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

14885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 4006355 14885686 Nowa cena !!! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (pierwotnie trzy pokoje) o powierzchni użytkowej 67,20m2 położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy u zbiegu ulicy 3 Maja i ulicy Gabriela Narutowicza. Niewątpliwym atutem nieruchom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (6 994 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1900
15839700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26757703 15839700 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15548519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914276 15548519 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15882658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671306 15882658 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15803119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26287719 15803119 Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m², położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania w przystępnej cenie. Dzięki doskonałej lokalizacji ni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

210 000 PLN (9 040 zł/m2)

1
1
23.23 m2
1910
15883566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675257 15883566 Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69 m².Kameralna kamienica.Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kasprowicza. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład mieszkania: · salon z aneksem kuchennym – ok. 20 m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

574 000 PLN (8 319 zł/m2)

3
1
69 m2
1930
15883572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675263 15883572 Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 87 m2 , I piętro w kamienicy przy ul, Ks. Bogusława . Pokoje o powierzchniach 18, 24 i 29 m2, obszerny przedpokój, łazienka z wc, kuchnia . Na podłogach w pokojach panele w przedpokoju, kuchni i...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 701 zł/m2)

3
-
87 m2
1934