• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

15883182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673611 15883182 Kawalerka po kapitalnym remoncie balkon Jasne Błonia ul. Felczaka Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m² po kapitalnym remoncie, położona w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji w Szczecin – przy ul. Felczaka, tuż obok Jasne ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

371 875 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
29.75 m2
1970
15707059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24312559 15707059 Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego typu Vaillant ,we wszystki...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (4 866 zł/m2)

2
1
82 m2
1962
15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15890414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876173 15890414 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15893136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27900095 15893136 Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie - Al. Piastów. MIESZKANIE:- 86, 30 m2 - 3 pokoje, w tym jeden z antresolą- garderoba - kuchnia- łazienka- balkon - piwnica- 1 piętro Mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Daje masę możliwości aranżacyjnyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (10 313 zł/m2)

3
1
86.3 m2
1930
15892354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898336 15892354 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,26 m², położone w świetnej lokalizacji – ul. Mazurska, Szczecin. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz komfort codziennego użytkowania - nad mieszkaniem znajduję się s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
36 m2
1940
15708386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24338721 15708386 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy – Szczecin, ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

467 000 PLN (7 123 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1945
15708355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24338669 15708355 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy – Szczecin, ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

467 000 PLN (7 123 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1945
15091687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9607744 15091687 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2021 roku i na powierzchni 89,57m2 powstały 3 kawalerki w tym jedna dwupoko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 820 zł/m2)

4
3
89.57 m2
1930
15091695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9607743 15091695 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020 roku i na powierzchni 69,57m2 powstały trzy kawalerki z własnymi łazie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 474 zł/m2)

3
3
69.57 m2
1930
15091712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9607669 15091712 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2021 roku i na powierzchni 89,57m2 powstały 3 kawalerki w tym jedna dwupoko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 820 zł/m2)

4
3
89.57 m2
1930
15091670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9607670 15091670 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020 roku i na powierzchni 69,57m2 powstały trzy kawalerki z własnymi łazie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 474 zł/m2)

3
3
69.57 m2
1930