• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15628086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22799068 15628086 Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o powierzchni 158,81m2 - 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój. Wysokie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 300 000 PLN (8 186 zł/m2)

6
2
158.81 m2
1897
15841786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798139 15841786 Doskonała Inwestycja ! Śródmieście , 4 pokoje, 98,7m2, duży balkon, nowa elewacja. ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (6 373 zł/m2)

4
1
98.7 m2
1910
15778072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25740385 15778072 Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja!Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 114 m², położ...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

790 000 PLN (6 983 zł/m2)

4
1
113.14 m2
1920
15799749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26196757 15799749 ⭐ APARTAMENT PREMIUM – ŚCISŁE CENTRUM SZCZECINA ⭐77 m² + taras 37 m² • Widok na Bulwary • 4. piętro • Winda • Klimatyzacja • Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjnyNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament z ogromnym ...

Szczecin (Śródmieście), Świętego Ducha

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

3
1
77 m2
2021
15827105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626877 15827105 Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w ścisłym Centrum Szczecina, ale położone w cichej oficynie. Idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania lub dla inwestora pod wynajem. W pobliżu są liczne przystanki tramwajowe i...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (10 082 zł/m2)

2
1
31.74 m2
1900
15792226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26009011 15792226 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zachęcam do obejrzenia wirtualnej prezentacji oferowanego mieszkania!Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze ocieplonego wieżowca przy al. Wyzwolenia.Mieszkanie o powierz...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

499 000 PLN (8 461 zł/m2)

3
1
58.98 m2
1980
14643455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17395 14643455 Oferta sprzedaży mieszkania 105m2 3 rozkładowe pokoje w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy.W skład powierzchni 105m2 wchodzi: -duży, rozświetlony, w pełni wyposażony salon oraz kuchnia z przestronną...

Szczecin (Śródmieście), Księcia Bogusława X

599 000 PLN (5 705 zł/m2)

3
2
105 m2
1890
14418410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2727498 14418410 Zapraszam na prezentację wyjątkowej oferty apartamentu w nowym obiekcie, obecnie najwyższym budynku w Szczecinie liczącym 122 m z wyjątkowymi 30 kondygnacjami z czego 3 to kondygnacje podziemne. Obiekt ten będzie łączył funkcje komercyjne, rekreacyjn...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

558 740 PLN (18 200 zł/m2)

1
1
30.7 m2
2021
15760116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25350436 15760116 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,62 m², zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji w samym centrum Szczecina. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, nowoczesnego designu oraz niepowta...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

860 000 PLN (16 989 zł/m2)

1
1
50.62 m2
2025
15709126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24349130 15709126 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 76,15 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecina.Najważniejsze atuty:Doskonała lokalizacja: Mieszkanie usytuowane jest w centrum mia...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

950 000 PLN (12 475 zł/m2)

3
2
76.15 m2
2022
15706444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24301544 15706444 Przestronne mieszkanie o powierzchni 103,6 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w doskonałej, atrakcyjnej lokalizacji – idealnej dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i bliskość miejskich udogodnień.Mieszkanie składa się z trzech dużych, jasnych ...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Krzywoustego

749 000 PLN (7 230 zł/m2)

3
1
103.6 m2
1939
15802680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26272885 15802680 Świetna oferta ! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza .Nieruchomość położona w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego, niedaleko centrum handlowego Galaxy. Na powierzchnię 67,78 m2 składają się:- Salon z an...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (8 099 zł/m2)

3
1
67.79 m2
1897