• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15507009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20090330 15507009 Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy w samym sercu Szczecina. Lokalizacja tego mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

910 000 PLN (9 338 zł/m2)

5
2
97.45 m2
1938
15887652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27789731 15887652 Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Szczecina – ul. PocztowaNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Pocztowej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanej, czteropiętrowej kam...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 823 zł/m2)

2
1
67.89 m2
1920
15883141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673544 15883141 Ciekawa oferta taniego mieszkania świetnie zlokalizowanego tuż przy parku.W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (jeden przejściowy), osobna kuchnia, łaziekna z oknem, przedpokój oraz do dyspozycji piwnica.Elewacja budynku odnowiona, klatka schodowa w ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
58.14 m2
1930
15883640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675360 15883640 ŚródmieścieCentrum. Nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m2 w zadbanej kamienicy z lat 30-tych, powstałe z adaptacji poddasza (4 piętro).Lokal oddany do użytkowania w 2021 roku, składający się z dużego pokoju z niską antresolą, aneksu kuchenne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

357 000 PLN (10 509 zł/m2)

1
1
33.97 m2
1920
15768152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25535382 15768152 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, położone na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Śródmieście w Szczecinie.Cały obiekt w 2024 roku przeszedł gruntowną renowację, zachowując przy tym swój za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (10 400 zł/m2)

1
-
62.5 m2
2024
15883488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675146 15883488 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla przystanek komunikacji miejskiej (Plac Grunwaldzki) — ok. ~ 80 m. Duże centrum handlowe — w promie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (7 240 zł/m2)

3
-
73.9 m2
1980
15814896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591092 15814896 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla przystanek komunikacji miejskiej (Plac Grunwaldzki) — ok. ~ 80 m. Duże centrum handlowe — w promie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (7 240 zł/m2)

3
-
73.9 m2
1980
15884687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709100 15884687 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 86,90 m² położone przy Alei Wojska Polskiego Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w zadbanej, wyremontowanej kamienicy z nową elewacją. Mieszkanie składa się z: - dużego, ustawne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (8 044 zł/m2)

3
1
86.9 m2
1930
15883343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674893 15883343 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 75,69 m² – Szczecin, Łasztowniaul. PieszaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,69 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina – na Łasztowni. To doskonała propo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (5 417 zł/m2)

3
-
75.69 m2
1980
15762383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25403722 15762383 3 pokoje 70,1m2 + poddasze użytkowe - dodatkowa powierzchnia mieszkalna - 2 dodatkowe sypialnie, 3garderoby, spiżarka i piwnica w cenieKoniecznie umów się na prezentacje - musisz to zobaczyćMieszkanie nie wymaga nakładów - gotowe do zamieszkaniaOsobn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 971 zł/m2)

3
1
70.1 m2
1996
15883515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675201 15883515 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania czteropokojowego, zlokalizowanego w samym Śródmieściu przy ulicy Księcia Witolda Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1904 r. -wyremontowanej na zewnątrz -na trzecim piętrze bez windy. Rozkład pomi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (7 873 zł/m2)

4
1
72.27 m2
1904
15752668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25172481 15752668 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko uczelni, komunikacji miejskiej, sklepów. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 72.3 m2, na którą składają się:pierwszy poziom, z pr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (5 519 zł/m2)

2
1
72.3 m2
2005