• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 226

15538719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20787810 15538719 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin.Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu to 135,2 m2, na którą składa się:- 4 pokoje,- 2 x...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 052 zł/m2)

4
2
132.02 m2
1930
15894927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952007 15894927 Prezentujemy ofertę sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum z oknami na Aleję Fontann. Mieszkanie po remoncie generalnym obejmującym wymianę wszystkich instalacji, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla osób szuka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 977 zł/m2)

2
1
48.01 m2
1910
15882728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673210 15882728 FANTASTYCZNA LOKALIZACJA. ULICA MARIACKA NA STARYM MIEŚCIE. PO KAPITALNYM REMONCIE, NOWOCZESNY STYL. MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA NA WEWNĘTRZNYM PODWÓRKU! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania położonego na Starym Mieście. W pobliżu Zamek Ks...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (11 522 zł/m2)

3
1
58.93 m2
1965
15894468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942780 15894468 Do sprzedaży kawalerka 27,92 m2 w centrum z widokiem na Plac Żołnierza. Mieszkanie w standardzie podstawowym. Lokalizacja świetna pod wynajem w bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, pomiędzy Bramą Portowa, a Placem Rodła. I piętr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

300 000 PLN (10 745 zł/m2)

1
1
27.92 m2
1970
15894438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942618 15894438 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15894417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942009 15894417 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15577698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21706431 15577698 Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie .Możliwość zrobienia bezpośredniego wejścia z ulicy.Mieszkanie zna...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (9 520 zł/m2)

4
1
125 m2
1938
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15883019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673255 15883019 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ duże okna do podłogi – mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne ✔ przestronny salo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

637 000 PLN (11 477 zł/m2)

2
1
55.5 m2
2012
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15883604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675323 15883604 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m², zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem oraz wspaniałym widokiem na Plac Zgody. Mieszkanie jest w pełni rozkła...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (7 910 zł/m2)

4
1
78.38 m2
1895