• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 224

15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15883604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675323 15883604 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m², zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem oraz wspaniałym widokiem na Plac Zgody. Mieszkanie jest w pełni rozkła...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (7 910 zł/m2)

4
1
78.38 m2
1895
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15888060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27801780 15888060 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania – całe wyposażenie pozostaje w cenie. Lok...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 900 PLN (13 969 zł/m2)

2
1
35.07 m2
1956
15737900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24897119 15737900 Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są wyremontowane, przestrzenne i jasne. Zostały wykończone i zaaranżowan...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
2
150 m2
1992
15889297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846762 15889297 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w zadbanej oficynie przy ulicy Kaszubskiej. Rozkład pomieszczeń i standard wykończenia Na powierzchni 3...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (7 706 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1920
15561066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21342964 15561066 Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą udogodnień. Kompleks oferuje zespół basenowy, kluby dla dzieci ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 740 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
81.29 m2
2021
15890356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875846 15890356 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73,1 m² (lokal mieszkalny 63,9m² plus piwnica 9,2m2), usytuowane na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Lokal ma funkcjonalny, rozkłado...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (6 142 zł/m2)

3
1
73.1 m2
1953
15882889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673232 15882889 Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 83 m², położone na podwyższonym parterze zadbanej kamienicy w samym centrum Szczecina (okolice placu Szarych Szeregów).Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (8 460 zł/m2)

3
1
82.62 m2
1910
15883456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675190 15883456 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
-
67.45 m2
1900
15870613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27433836 15870613 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
-
67.45 m2
1900