• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Dąbie

Znalezionych ofert: 23

15883686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675406 15883686 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

662 970 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
63.14 m2
2026
15883329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674879 15883329 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

774 270 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
73.74 m2
2026
15882803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673394 15882803 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

607 800 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
50.65 m2
2026
15882802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673392 15882802 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 400 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
53.54 m2
2026
15883560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675250 15883560 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

742 665 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
70.73 m2
2026
15883080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673657 15883080 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

853 600 PLN (11 000 zł/m2)

3
1
77.6 m2
2026
15882957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673393 15882957 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

933 455 PLN (11 500 zł/m2)

4
1
81.17 m2
2026
15883204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673656 15883204 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 096 PLN (10 800 zł/m2)

4
1
78.62 m2
2026
15882958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673396 15882958 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

462 645 PLN (13 500 zł/m2)

1
1
34.27 m2
2026
15882634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671282 15882634 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

773 740 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
70.34 m2
2026
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15883694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675413 15883694 Przestronne mieszkanie z antresolą Szczecin Prawobrzeże 84,81 m2 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Szczecina - Dąbie. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2020 roku i wyróżnia się ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

845 000 PLN (9 963 zł/m2)

4
1
84.81 m2
2020