• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Dąbie

Znalezionych ofert: 23

15883149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673552 15883149 Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej .Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości . Teren wspólnoty ogrodzony i zamknięty ( brama na pilota ) , ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2019
15887984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798687 15887984 W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi 36,93m2, dodatkowo jest przestrzeń nad obrysem lokalu ok. 26,27m2 (II POZIOM), która przynależy wyłącznie do tego mieszkania. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie w je...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (11 377 zł/m2)

3
2
63.2 m2
2019
15890201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874400 15890201 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie.Budynek z 2013 roku, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Mieszkanie jest zadbane, o ciepł...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 480 zł/m2)

3
1
63.5 m2
2013
15889909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863508 15889909 Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum osiedla Dąbie. Budynek z 1993 roku konstrukcji mieszanej: z wielkiej płyty i pustaków.Idealne dla młodych jako pierwsze mieszkanie. Na powierzchnię 53 m2 składają się:salon ok. 20 m2 (z sal...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (9 792 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15752812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25176013 15752812 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji, blisko plaży, ścieżki rowerowej, szkoły. Blok wybudowany w 2011r. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79.21 m2, po podłodze po...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (9 835 zł/m2)

3
1
79.21 m2
2011
15883610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675330 15883610 ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w prestiżowym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Szybowcowej w Szczecinie (Dąb...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

735 000 PLN (9 949 zł/m2)

3
1
73.88 m2
2009
15776745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716541 15776745 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność.Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania w Dąbiu na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze budynku z 2012r.Na powierzchnię ok. 78m2 składają się dwa poziomy;I poziom...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

699 000 PLN (8 987 zł/m2)

3
2
77.78 m2
2012
15833945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873372 15833945 ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w prestiżowym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Szybowcowej w Szczecinie (Dąb...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 000 PLN (9 949 zł/m2)

3
1
73.88 m2
2009
15231173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13366374 15231173 Prowizja od kupującego - 0% !!! Zapraszam do nowatorskiej inwestycji, osadzonej w sercu stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecinie.Projekt charakteryzuje się współczesną estetyką budynku, a wnętrza mieszkań wyróżniają się praktycznością o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

971 000 PLN (14 595 zł/m2)

3
1
66.53 m2
2022
15715813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24501614 15715813 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bydynku.W skład mieszkania wchodzą :- salon a aneksem kuchennym,- pokój, - łazienka z toaletą,- korytarz,- taras ogródek (33 m2)W pokojach na podłogach deski z drewna, ściany gładz...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

535 000 PLN (12 456 zł/m2)

2
1
42.95 m2
2019
15775904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689746 15775904 Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Poszukujesz nowoczesnego mieszkania o wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem? Mam coś dla Ciebie!Mieszkanie w klasie premium na zamkniętym osiedlu przy ul.Przestrzennej usytuowane na 4 piętrze, z pięknym wi...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (21 499 zł/m2)

3
-
67.4 m2
2022