• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 73

15883664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675384 15883664 Ofertą sprzedaży jest nieruchomość usytuowana na 4 piętrze niskiego bloku w super lokalizacji .Z balkonu widok bezcenny .Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-salon z wyjściem na słoneczny ,jasny balkon ,-pokój,-pokój,-kuchnia z oknem z widokiem na zie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (9 780 zł/m2)

3
1
59.2 m2
1980
15886565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761991 15886565 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem -61,11m2, stan idealny, budynek z recepcją Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,11m2, położone w zadbanym budynku z recepcją. Nieruchomość wyróżnia się przemy...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (12 748 zł/m2)

3
-
61.11 m2
2009
15883047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673588 15883047 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.Na metraż 59 m...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (9 576 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15882877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673197 15882877 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2, położone na 2. piętrze przy ul. Orzeszkowej w Szczecinie. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 10 lat temu – wszystkie instalacje zostały wymienione. Na podłodze des...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

589 000 PLN (9 948 zł/m2)

3
1
59.21 m2
1936
15883039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673572 15883039 Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie dwupokojowe, w odnowionej kamienicy na ul. Naruszewicza. Kilka lat temu kamienica przeszła generalny remont, wymieniono dach, odnowiono klatkę schodową, ocieplono elewację, wymieniono instalację wod-kan. ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

379 000 PLN (12 357 zł/m2)

2
1
30.67 m2
1935
15635096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22936880 15635096 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na poddaszu w kamienicy, o pow. całkowitej około 100m2 (użytkowa 80 m2) , dzielnica Niebuszewo- blisko Jasnych Błoni - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z aneksem kuchennym- trzy sypialni...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (7 121 zł/m2)

4
1
80.04 m2
1969
15801808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26251481 15801808 REZERWACJA DO 19.05.2026!Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części miasta (Niebuszewo - Bolinko). Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, w oto...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15883291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674842 15883291 KOMPLEKSOWO WYREMONTOWANE 3 POKOJE – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA 62,8 m² 3 piętro piwnica 15 m² 627 000 złNa sprzedaż w pełni wyremontowane, dopracowane w każdym detalu mieszkanie 3-pokojowe, które przeszło generalny remont od A do Z. To już nie jest l...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

627 000 PLN (9 984 zł/m2)

3
1
62.8 m2
1934
15775913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25689894 15775913 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,16 m², znajdujące się na parterze kamienicy w oficynie - cisza i spokój. Uwaga: pierwsze zdjęcie w ogłoszeniu to atrakcyjna propozycja wizualizacji, prezentująca potencjał i możliwy efekt końcowy.UKŁ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (7 097 zł/m2)

2
-
40.16 m2
1960
15771233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25573560 15771233 Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m² położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających wygodnej lokalizacji blisko centrum. Układ mieszkania:- salon od strony p...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

424 000 PLN (7 050 zł/m2)

3
1
60.14 m2
1938
15888959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27834862 15888959 Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 37mkw, położone na drugim piętrze w kameralnej kamienicy na granicy Drzetowa i Niebuszewa tuż przy Stawie Brodowskim. To doskonała propozycja dla singla lub pary. Możliwa zami...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

350 000 PLN (9 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1920
15888884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831823 15888884 Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 38,5mkw, położone na parterze w niskim bloku na granicy Drzetowa i Niebuszewa tuż przy Stawie Brodowskim. To doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (10 883 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1990