• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 47

15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15758768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330102 15758768 Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Garden House na szcz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
77.7 m2
2008
15890200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874399 15890200 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po remoncie położone na bliskim Warszewie, przy Duńskiej. Rewelacyjna lokalizacja; kilkanaście minut do centrum a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (12 910 zł/m2)

2
1
40.2 m2
2007
15889706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859026 15889706 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Rodziewiczówny. Lokal jest gotowy do zamieszkania – idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie sk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (10 541 zł/m2)

3
1
50.28 m2
1960
15619036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22576338 15619036 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 45,3 m2, całkowitej o...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (12 340 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2009
15895003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955922 15895003 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m², położone na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2016 roku, na cenionym osiedlu Panoramika (Warszewo). Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, z ekspozycją południową, dzięki czemu wn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 904 zł/m2)

2
1
39.4 m2
2016
15894351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940431 15894351 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41.17 m², usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z 2016 roku. Strefę dzienną stanowi salon z aneksem kuchennym wyposażonym w meble w zabudowie. Dzięki poł...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 392 zł/m2)

2
1
41.17 m2
2016
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

655 000 PLN (13 176 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15883601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675317 15883601 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego i zadbanego osiedla mies...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (12 327 zł/m2)

1
1
33.99 m2
2021
15882719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673184 15882719 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, zn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
1
66.52 m2
2011
15886860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769983 15886860 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone WARSZEWO !Łączna powierzchnia: 74,08 m2 2 poziomy Gotowe do zamieszkania!Lokalizacja: Szczecin, Warszewo, ul. SzwedzkaPiętro: 22 Rok budowy: 2004Przemyślany układ: Poziom I (52,74 m2 - powierzchnia mi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

829 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
2
74.08 m2
2004